1946-1960

1946

hubertus_bransen_173x232.jpg
Hubertus Bransen, mede-
oprichter van Roda

1964_mei._sepia_349x223.jpg

Een team dat geheel uit Hamersvelders bestond.

Hubertus Brandsen (bestuurslid), Duinsbergen sr. (bestuurslid), Willem Kreikamp, Willem Vrijhoef, Arend Osnabrugge, Rob Bloemendaal, Bep Bransen, Jan v.d.Berg, Jan Houtveen, Tonny Broekman, Arie Houtveen, Willem Tijmensen en Hans v.d. Pol

1959-1960_hamersveld_1_500x284.jpg
Hamersveld 1 Seizoen 1959-1960
Op de foto v.l.n.r. achterste rij: G.Lankeet, J.M.Drost, W.Tijmensen, J.v.d.Berg, W.de Kruif, B.Bransen, W.J.Vrijhoef. Voorste rij: T.Polhout, W.E.Kreikamp, A.Osnabrugge, H.Schimmel, H.Fremouw, P.ter Haar.

 

Tinus van de Pol
In de kroeg van Tinus van de Pol werd in 1946 Roda'46 opgericht.
tinus_van_de_pol_269x400.jpg
Tinus van de Pol in 1979

 

pastoor_van_wee.jpg
1946 - Pastoor van Wee (Hamersveld) was
uitgenodigd bij de oprichtingsbijeenkomst
van RODA

 

EINDSTAND SEIZOEN 1947 - 1948, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Avance 10 8 0 2 16 54-11
2 Schalkwijk 10 6 2 2 14 33-16
3 Bilthoven 9 6 1 2 13 34-33
4 Hoogland 10 3 2 5 8 20-27
5 Hamersveld 9 2 1 6 5 16-35
6 Hooglanderveen 10 0 2 8 2 19-44

 

EINDSTAND SEIZOEN 1948 - 1949, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Renswoude 14 12 2 0 26 64-11
2 SVMM 14 9 2 3 20 62-23
3 Hoogland 14 7 4 3 18 27-21
4 RK VUV 14 6 2 6 14 29-33
5 Achterveld 14 3 6 5 12 21-30
6 Soester Boys 14 4 2 8 10 28-50
7 Hooglanderveen 14 3 2 9 8 17-40
8 Hamersveld 14 1 2 11 4 19-59

 

EINDSTAND SEIZOEN 1949 - 1950, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE  

1 SVMM 18 15 2 1 32 61-13
2 Bilthoven 18 12 2 4 26 55-37
3 Austerlitz 18 8 5 5 21 48-27
4 Soester Boys 18 8 5 5 21 42-29
5 Achterveld 18 8 5 5 21 23-21
6 VVZA 18 5 4 9 14 26-36
7 Hoogland 18 4 5 9 13 31-46
8 Hamersveld 18 4 5 9 13 25-49
9 RK VUV 18 4 2 12 10 27-45
10 Hooglanderveen 18 2 5 11 9 17-52

 

EINDSTAND SEIZOEN 1951 - 1952, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE 

1 Austerlitz 18 17 0 1 34 75-14
2 VVZA 18 13 0 5 26 55-32
3 Limvio 18 10 2 6 22 59-41
4 Hoogland 18 8 2 8 18 31-42
5 RK VUV 18 7 3 8 17 42-42
6 Hooglanderveen 18 8 1 9 17 36-40
7 Achterveld 18 8 1 9 17 27-33
8 SVMM 18 5 4 9 14 34-47
9 Hamersveld 18 4 3 11 11 28-58
10 Soester Boys 18 2 0 16 4 27-65

 

EINDSTAND SEIZOEN 1952 - 1953, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE 

1 VVZA 18 17 0 1 34 68-21
2 Limvio 18 15 0 3 30 65-23
3 Veensche Boys 18 12 1 5 25 60-26
4 RK VUV 18 10 1 7 21 46-37
5 Soester Boys 18 7 3 8 17 39-43
6 SVMM 18 7 3 8 17 34-51
7 Hoogland 18 6 2 10 14 45-42
8 Achterveld 18 5 1 12 11 22-52
9 Hooglanderveen 18 3 3 12 9 28-59
10 Hamersveld 18 1 0 17 2 18-71

 

EINDSTAND SEIZOEN 1953 - 1954, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Veensche Boys 16 12 2 2 26 71-28
2 Austerlitz 16 11 1 4 23 56-33
3 Hoogland 16 10 3 3 23 44-24
4 Limvio 16 8 2 6 18 49-43
5 SVMM 16 6 4 6 16 40-42
6 RK VUV 16 5 3 8 13 32-50
7 Hamersveld 16 5 2 9 12 20-30
8 Hooglanderveen 16 3 1 12 7 28-57
9 Achterveld 16 3 0 13 6 20-53

 

EINDSTAND SEIZOEN 1954 - 1955, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Limvio 16 12 1 3 25 69-18
2 Austerlitz 16 11 1 4 23 62-30
3 Hoogland 14 9 1 4 19 45-27
4 Hamersveld 13 7 2 4 16 21-28
5 Achterveld 14 5 2 7 12 26-31
6 RK VUV 14 4 1 9 9 25-34
7 Hooglanderveen 14 3 2 9 8 19-43
8 SVMM 13 1 0 12 2 16-72

 

EINDSTAND SEIZOEN 1955 - 1956, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Hoogland 16 14 1 1 29 67-13
2 DWSM 16 9 4 3 22 45-20
3 Austerlitz 16 10 1 5 21 58-23
4 Achterveld 16 5 5 6 15 22-27
5 RK VUV 16 5 4 7 14 29-44
6 SVMM 16 5 3 8 13 24-38
7 UVVO 16 4 4 8 12 31-51
8 Hooglanderveen 16 4 4 8 12 27-54
9 Hamersveld 16 1 4 11 6 13-46

 

EINDSTAND SEIZOEN 1956 - 1957, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Austerlitz 18 13 3 2 29 49-21
2 HDS 18 11 3 4 25 49-23
3 Dorestad 18 10 4 4 24 68-39
4 Aurora 18 8 5 5 21 51-39
5 Schalkwijk 18 9 3 6 21 57-49
6 Achterveld 18 8 3 7 19 37-32
7 RK VUV 18 7 4 7 18 40-44
8 SVMM 18 4 3 11 11 37-45
9 Hamersveld 18 2 3 13 7 27-63
10 Hooglanderveen 18 1 3 14 5 27-87

 

EINDSTAND SEIZOEN 1957 - 1958, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Hilversumse Boys 17 12 3 2 27 70-25
2 Achterveld 17 11 3 3 25 54-26
3 Utrechtse Boys 16 9 3 4 21 65-34
4 Hamersveld 15 8 3 4 19 37-28
5 UVVO 16 8 2 6 18 50-42
6 SVMM 16 6 2 8 14 37-46
7 Rapid'57 14 4 3 7 11 23-31
8 Hooglanderveen 15 1 2 12 4 33-81
9 RK VUV 16 1 1 14 3 21-77

 

EINDSTAND SEIZOEN 1958 - 1959, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Achterveld 18 14 2 2 30 64-18
2 Hamersveld 18 11 4 3 26 55-31
3 En Avant 18 9 4 5 22 58-34
4 UVVO 18 10 2 6 22 41-29
5 Utrechtse Boys 18 7 5 6 19 42-29
6 Rapid'57 18 5 7 6 17 37-46
7 Rivierwijkers 18 5 4 9 14 35-55
8 Hooglanderveen 18 6 1 11 13 36-58
9 SVMM 18 3 3 12 9 26-65
10 Unitas 18 2 4 12 8 36-65

 

EINDSTAND SEIZOEN 1959 - 1960, AFDELING UTRECHT DERDE KLASSE

1 Utrechtse Boys 18 12 4 2 28 44-19
2 Houten 18 10 6 2 26 38-20
3 Hamersveld 18 11 2 5 24 47-29
4 Unitas 18 9 5 4 23 57-31
5 En Avant 18 9 3 6 21 42-35
6 Hooglanderveen 18 9 2 7 20 58-38
7 VVZA 18 6 4 8 16 34-33
8 Rivierwijkers 18 7 1 10 15 26-34
9 SVMM 18 1 1 16 3 17-69
10 Rapid'57 (*) 18 1 2 15 2 22-77
(*) 2 punten in mindering