Algemeen

AFD ZATERDAG   
Michael Soffner Pasfoto Coördinator:
Michael Soffner
06-45770383
Michael Soffner
henk_van_hoorn_100x100.jpg Penningmeester:
Henk van Hoorn
033-4947166
Henk van Hoorn


Chris Visser 3 Wedstrijdsecretaris:
Chris Visser
06-25189585

Chris Visser
      

 

Contactpersonen per team

Team Klasse Naam Tel E-mail
Zat1 1e klasse A Ron Feenstra 06-51464399 ron.feenstra@planet.nl
Zat2 reserve 2e klasse Maarten de Vries 06-48776207 murth1@hotmail.com
Zat3 reserve 3e klasse Marnik Douw 4805942 / 06-81387379 marnik_douw@hotmail.com
Zat4 reserve 4e klasse Menno Kamp 06-47848926 mennokamp@hotmail.com
4e reserve 4e klasse Kristan Rus 06-49786275 kristanrus@msn.com
5e reserve 5e klasse Erwin den Hartog 06-14538657 erwin_er@hotmail.com
5e reserve 5e klasse Jasper Jimmink 06-51777050 jasperjimmink@hotmail.com
5e reserve 5e klasse Michiel Nieuwenhuyse 06-19562258 michielnieuwenhuyse@hotmail.com
6e reserve 5e klasse Michael Soffner 06-45770383 michaelsoffner@hotmail.com
6e reserve 5e klasse Joost Struijk 06-48374377 jooststruijk@hotmail.com
6e reserve 5e klasse Niels van der Kruk 4948227 / 06-12102718 niels_kruk299@hotmail.com
7e reserve 5e klasse Jolanda de Graaff 4950999 / 06-83992389 jjfmdegraaff@gmail.com
7e reserve 5e klasse Twan Lambregts 4952959 / 06-21594363 twan.lambregts@kpnmail.nl
7e reserve 5e klasse René van Zenderen   4944764 / 06-18852336 zenderen@freeler.nl
8e reserve 5e klasse Niels Wardenier 4950346 / 06-39122840 n.s.wardenier_93@hotmail.com
8e reserve 5e klasse Robin Mertens 4947510 / 06-10651094 robbin_m2@hotmail.com
9e  reserve 5e klasse Jaap Zweinenberg 4943372 / 06-55864574 jzweinenberg@btinternet.com
zweinenberg@planet.nl
9e reserve 6e klasse Nils Arlar 4952243 / 06-28647945 nilsarlar@hotmail.com
9e reserve 6e klasse Tom Arlar 4340622 / 06-47385172 tomarlar@hotmail.com


 


Trainingstijden

Selectie:

Maandag

20:30 - 22:30 uur

 

dinsdag

20:30 - 22:30 uur

 

donderdag

20:30 - 22:30 uur

Recreanten:

dinsdag

 20:30 - 22:00 uur

 

Laatste wijziging: 5-9-2016