Zaterdag 1

2016-2017

2016-2017 Zat1

Achterste rij: Dionne Rothuis (verzorgster), Mitchell van der Veer, Oussama Ouhadou, Jaimy Wilken, Gregory Thomas, Gijs Keuning, Jevgenij Gromov, Meindert Vlugt (teammanager).

Middelste rij: Ron Feenstra (teammanager), Anass Akharouid, Maties van Heesbeen, Jamal Lachkar, Micha Claassen, Stan Wennekes, Joey Koetsier, Marvin Jones, Jeff van der Bult, Jan Mulder (ass. scheidsrechter).

Voorste rij: Stef Menken, Jonathan Katshima, Olaf Meerveld (ass.trainer), Jan Veldhuizen (hoofdtrainer), Sander Pater (keeperstrainer), Mike Maas, Wesly van Ojen.

Ontbrekend: Joseph Kayee, Menno Majolee, Julian Bakker (verzorger).

 

Roda´46 Zaterdag 1 komt in het seizoen 2016-2017 uit in de 1e klasse A:

AFC Amsterdam
De Merino's
FC Aalsmeer
SVL
Geinoord
JSV Nieuwegein
Montfoort
Roda'46
DTS Ede
Zwaluwen´30
VVZ'49
Volendam
Woudenberg
Zuidvogels

Competitieschema:

EERSTE PERIODE

Wedstrijddag 1
3 september
AFC (za) - Roda '46
De Merino's - VVZ '49
FC Aalsmeer - Zuidvogels
Geinoord - SVL
JSV Nieuwegein - DTS Ede
Montfoort - Woudenberg
Volendam - Zwaluwen '30

Wedstrijddag 2
10 september
DTS Ede - AFC (za)
Roda '46 - Geinoord
SVL - Volendam
VVZ '49 - JSV Nieuwegein
Woudenberg - FC Aalsmeer
Zuidvogels - De Merino's
Zwaluwen '30 - Montfoort

Wedstrijddag 3
17 september
AFC (za) - VVZ '49
FC Aalsmeer - JSV Nieuwegein
Geinoord - De Merino's
Montfoort - Volendam
Roda '46 - DTS Ede
Woudenberg - SVL
Zwaluwen '30 - Zuidvogels

Wedstrijddag 4
24 september
De Merino's - FC Aalsmeer
DTS Ede - Woudenberg
JSV Nieuwegein - AFC (za)
SVL - Zwaluwen '30
Volendam - Geinoord
VVZ '49 - Roda '46
Zuidvogels - Montfoort

Wedstrijddag 5
1 oktober
AFC (za) - De Merino's
DTS Ede - SVL
JSV Nieuwegein - Volendam
Montfoort - FC Aalsmeer
Roda '46 - Zuidvogels
VVZ '49 - Zwaluwen '30
Woudenberg - Geinoord

Wedstrijddag 6
8 oktober
De Merino's - JSV Nieuwegein
FC Aalsmeer - AFC (za)
Geinoord - Montfoort
SVL - VVZ '49
Volendam - Woudenberg
Zuidvogels - DTS Ede
Zwaluwen '30 - Roda '46

Wedstrijddag 7
15 oktober
AFC (za) - Montfoort
DTS Ede - De Merino's
JSV Nieuwegein - Geinoord
Roda '46 - Volendam
SVL - FC Aalsmeer
VVZ '49 - Zuidvogels
Woudenberg - Zwaluwen '30

Wedstrijddag 8
29 oktober
De Merino's - Woudenberg
FC Aalsmeer - Roda '46
Geinoord - AFC (za)
Montfoort - JSV Nieuwegein
Volendam - VVZ '49
Zuidvogels - SVL
Zwaluwen '30 - DTS Ede

TWEEDE PERIODE

Wedstrijddag 9
5 november
AFC (za) - Volendam
FC Aalsmeer - Geinoord
JSV Nieuwegein - Zwaluwen '30
Montfoort - De Merino's
Roda '46 - SVL
VVZ '49 - DTS Ede
Woudenberg - Zuidvogels

Wedstrijddag 10
12 november
DTS Ede - FC Aalsmeer
Roda '46 - Woudenberg
SVL - Montfoort
Volendam - De Merino's
VVZ '49 - Geinoord
Zuidvogels - JSV Nieuwegein
Zwaluwen '30 - AFC (za)

Wedstrijddag 11
26 november
AFC (za) - Zuidvogels
De Merino's - Roda '46
FC Aalsmeer - Volendam
Geinoord - Zwaluwen '30
JSV Nieuwegein - SVL
Montfoort - DTS Ede
Woudenberg - VVZ '49

Wedstrijddag 12
3 december
DTS Ede - Volendam
Roda '46 - JSV Nieuwegein
SVL - De Merino's
VVZ '49 - Montfoort
Woudenberg - AFC (za)
Zuidvogels - Geinoord
Zwaluwen '30 - FC Aalsmeer

Wedstrijddag 13
10 december
AFC (za) - SVL
De Merino's - Zwaluwen '30
FC Aalsmeer - VVZ '49
Geinoord - DTS Ede
JSV Nieuwegein - Woudenberg
Montfoort - Roda '46
Volendam - Zuidvogels

Wedstrijddag 14
28 januari
DTS Ede - JSV Nieuwegein
Roda '46 - AFC (za)
SVL - Geinoord
VVZ '49 - De Merino's
Woudenberg - Montfoort
Zuidvogels - FC Aalsmeer
Zwaluwen '30 - Volendam

Wedstrijddag 15
4 februari
AFC (za) - DTS Ede
De Merino's - Zuidvogels
FC Aalsmeer - Woudenberg
Geinoord - Roda '46
JSV Nieuwegein - VVZ '49
Montfoort - Zwaluwen '30
Volendam - SVL

Wedstrijddag 16
11 februari
De Merino's - Geinoord
DTS Ede - Roda '46
JSV Nieuwegein - FC Aalsmeer
SVL - Woudenberg
Volendam - Montfoort
VVZ '49 - AFC (za)
Zuidvogels - Zwaluwen '30

Wedstrijddag 17
18 februari
AFC (za) - JSV Nieuwegein
FC Aalsmeer - De Merino's
Geinoord - Volendam
Montfoort - Zuidvogels
Roda '46 - VVZ '49
Woudenberg - DTS Ede
Zwaluwen '30 - SVL

DERDE PERIODE

Wedstrijddag 18
11 maart
De Merino's - Montfoort
DTS Ede - VVZ '49
Geinoord - FC Aalsmeer
SVL - Roda '46
Volendam - AFC (za)
Zuidvogels - Woudenberg
Zwaluwen '30 - JSV Nieuwegein

Wedstrijddag 19
18 maart
AFC (za) - FC Aalsmeer
DTS Ede - Zuidvogels
JSV Nieuwegein - De Merino's
Montfoort - Geinoord
Roda '46 - Zwaluwen '30
VVZ '49 - SVL
Woudenberg - Volendam

Wedstrijddag 20
25 maart
De Merino's - AFC (za)
FC Aalsmeer - Montfoort
Geinoord - Woudenberg
SVL - DTS Ede
Volendam - JSV Nieuwegein
Zuidvogels - Roda '46
Zwaluwen '30 - VVZ '49

Wedstrijddag 21
1 april
AFC (za) - Geinoord
DTS Ede - Zwaluwen '30
JSV Nieuwegein - Montfoort
Roda '46 - FC Aalsmeer
SVL - Zuidvogels
VVZ '49 - Volendam
Woudenberg - De Merino's

Wedstrijddag 22
8 april
De Merino's - DTS Ede
FC Aalsmeer - SVL
Geinoord - JSV Nieuwegein
Montfoort - AFC (za)
Volendam - Roda '46
Zuidvogels - VVZ '49
Zwaluwen '30 - Woudenberg

Wedstrijddag 23
22 april
AFC (za) - Zwaluwen '30
De Merino's - Volendam
FC Aalsmeer - DTS Ede
Geinoord - VVZ '49
JSV Nieuwegein - Zuidvogels
Montfoort - SVL
Woudenberg - Roda '46

Wedstrijddag 24
29 april
DTS Ede - Montfoort
Roda '46 - De Merino's
SVL - JSV Nieuwegein
Volendam - FC Aalsmeer
VVZ '49 - Woudenberg
Zuidvogels - AFC (za)
Zwaluwen '30 - Geinoord

Wedstrijddag 25
6 mei
AFC (za) - Woudenberg
De Merino's - SVL
FC Aalsmeer - Zwaluwen '30
Geinoord - Zuidvogels
JSV Nieuwegein - Roda '46
Montfoort - VVZ '49
Volendam - DTS Ede

Wedstrijddag 26
13 mei
DTS Ede - Geinoord
Roda '46 - Montfoort
SVL - AFC (za)
VVZ '49 - FC Aalsmeer
Woudenberg - JSV Nieuwegein
Zuidvogels - Volendam
Zwaluwen '30 - De Merino's

 

Laatste wijziging: 28-8-2016