Bardiensten

Bardiensten 2018/2019       Afromen 
        Zaterdag Zondag
        15.15 uur 17.15 uur 16.15 uur
             
zaterdag 25 augustus 08.00-12.00 Gerda vd Hengel 06-46181433      
  12.00-15.15 Herman vd Hengel 06-53659376      
  12.00-15.15 Gerda Hilhorst 06-38908157 Herman John Gr.  
Zondag 26 augustus 09.30-13.30         Berry
Zaterdag 01 september 08.00-12.00 Judith vd Hoek 033-4948519      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Henk Jan Evers 06-48753740      
  12.00-15.15 Niels Snoo 06-54228308      
Zondag 02 september 09.30-13.30 Ria Leijenaar 06-22644041     Marit
Zaterdag 08 september 08.00-12.00 Corry Visser 033-4948215      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Maaike Plantinga 06-16718426 Diana    
  12.00-15.15 Diana arts 06-18641539      
Zondag 09 september 09.30-13.30 Jolanda Veenendaal 033-4941063     Sander
Zaterdag 15 september 08.00-12.00 Mariëtte Horst 06-13296701      
  08.00-12.00 Lotte vd Hengel 06-40603955      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 John Horst 06-13296702      
  12.00-15.15 Roel Schepers 06-54640119 Mariëtte Mariëtte  
Zondag 16 september 09.30-13.30         Gerda
Zaterdag 22 september 08.00-12.00 Monique v Maanen 06-51174502      
  08.00-12.00 Chantal Bosman 06-11587818      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Jobert Megens 06-50527205      
  12.00-15.15 Edgar Eerden 06-51295064 Jobert Jobert  
Zondag 23 september 09.30-13.30 Riborg tolboom 06-25535567     berry
Zaterdag 29 september 08.00-12.00 Gerda vd Hengel 06-46181433      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Natasja Zaal 06-14038943      
  12.00-15.15 Jolanda Greving 06-11302367      
Zondag 30 september 09.30-13.30 Ria Leijenaar 06-22644041     Marit
Zaterdag 6 oktober 08.00-12.00 Judith vd Hoek 033-4948519      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Herman vd Hengel 06-53659376      
  12.00-15.15 Gerda Hilhorst 06-38908157 Herman    
Zondag 7 oktober 09.30-13.30 Jolanda Veenendaal 033-4941063     Sander
Zaterdag 13 oktober 08.00-12.00 Corry Visser 033-4948215      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Maaike Plantinga 06-16718426      
  12.00-15.15 Diana arts 06-18641539 Diana    
Zondag 14 oktober 09.30-13.30 Riborg tolboom 06-25535567     Gerda
Zaterdag 20 oktober 08.00-12.00 Monique v Maanen 06-51174502      
  08.00-12.00 Chantal Bosman 06-11587818      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Jobert Megens 06-50527205      
  12.00-15.15 Edgar Eerden 06-51295064      
Zondag 21 oktober 09.30-13.30         Berry
Zaterdag 27 oktober 08.00-12.00 Mariëtte Horst 06-13296701      
  08.00-12.00 Lotte vd Hengel 06-40603955      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 John Horst 06-13296702 Mariëtte Mariëtte  
  12.00-15.15 Roel Schepers 06-54640119      
Zondag 28 oktober 09.30-13.30 Ria Leijenaar 06-22644041     Marit
Zaterdag 3 november 08.00-12.00 Gerda vd Hengel 06-46181433      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Natasja Zaal 06-14038943      
  12.00-15.15 Jolanda Greving 06-11302367      
Zondag 4 november 09.30-13.30 Jolanda Veenendaal 033-4941063     Sander
Zaterdag 10 november 08.00-12.00 Judith vd Hoek 033-4948519      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Herman vd Hengel 06-53659376      
  12.00-15.15 Gerda Hilhorst 06-38908157 Herman John Gr.  
Zondag 11 november 09.30-13.30 Riborg tolboom 06-25535567     Gerda
Zaterdag 17 november 08.00-12.00 Corry Visser 033-4948215      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Diana arts 06-18641539      
  12.00-15.15 Maaike Plantinga 06-16718426 Diana    
Zondag 18 november 09.30-13.30         Berry
Zaterdag 24 november 08.00-12.00 Mariëtte Horst 06-13296701      
  08.00-12.00 Lotte vd Hengel 06-40603955      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 John Horst 06-13296702 Mariëtte Mariëtte  
  12.00-15.15 Roel Schepers 06-54640119      
Zondag 25 november 09.30-13.30 Ria Leijenaar 06-22644041     Marit
Zaterdag 1 december 08.00-12.00 Monique v Maanen 06-51174502      
  08.00-12.00 Chantal Bosman 06-11587818      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Jobert Megens 06-50527205      
  12.00-15.15 Edgar Eerden 06-51295064 Jobert    
Zondag 2 december 09.30-13.30 Jolanda Veenendaal 033-4941063     Sander
Zaterdag 8 december 08.00-12.00 Gerda vd Hengel 06-46181433      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Natasja Zaal 06-14038943      
  12.00-15.15 Jolanda Greving 06-11302367      
Zondag 9 december 09.30-13.30 Riborg tolboom 06-25535567     gerda
Zaterdag 15 december 08.00-12.00 Judith vd Hoek 033-4948519      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren     John Gr.  
  12.00-15.15 Henk Jan Evers 06-48753740      
  12.00-15.15 Niels Snoo 06-54228308      
Zondag 16 december 09.30-13.30 Ria Leijenaar 06-22644041     Berry
Zaterdag 22 december  ??? 08.00-12.00 Corry Visser 033-4948215      
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  08.00-12.00 2 A-junioren        
  12.00-15.15 Herman vd Hengel 06-53659376 Herman    
  12.00-15.15 Gerda Hilhorst 06-38908157      
             
laatst gewijzigd 19-8-2018