Teamsamenstelling

In nauwe samenwerking met de leden van het Technisch Team hebben de coördinatoren van de Jeugd de teamsamenstelling gemaakt. Onderstaand tref je de samenstelling aan. Het is nog een voorlopige samenstelling. Voor het begin van de competitie kunnen er nog wijzigingen worden aangebracht.

JO19      
        
JO19-1 JO19-2 JO19-3
Hoofdtrainer: Jeroen de Zwaan Paul Witsenburg ouders
Assistent trainer: Sina Baghbani Eric Sleeking ouders
Assistent trainer: Dennis Heshusius      
Leider: Eric van der Velden      
        
Marvin Renfurm  Brouwer, Julian Span, Igor van der
Daan Snellink  Bunt, Walter van den Paap, Calvin
Max Simon Burgsteden, Mark van Sowunmi, Arie
Levi Sterrenberg Endert, Morten Nieuwenhuijzen, Youri
Jari van Putten  Matijssen, Rick Eckmeyer, Jason
Marijn van Daatselaar Ruyssenaars, Boyd Empelen, Rick van
Skip Foss  Vor, Matthijs de Klaverstijn, Jar
Jesper van Dalen Vries, Sietse de Touhami, Samir
Olaf de Rijk Witsenburg, Daan Martha, Jeremy
Carel Knoef Aanholt, Denilson van Noom, Julian
Denilson Rechards Grootfaam, Nick Ouioun, Mohamad
Johan Mandemaker Klinken, Tim van Borghardt, Jesse
Viggo Koeleman Laarschot, Bram van Schuchard, Miguel
Niels van Ancum Poll, Leon Habte Beraki, Efron
Ryan Duarte  Wilgenburg, Colin   
Christian van de Berg Tolboom, Rick   
Boris van Hengstum  Christian Berg   
Mike van der Vaart Ritter, Koen   
Didi van Gelder   Lambrechts, Davor   
Tanne Heemsbergen       
         
        
JO19-4      
Ronald de Haas      
Rick Buunk      
        
Bijkerk, Darrell      
Bos, Mark      
Braker, Steven      
Buunk, Maiko      
Haas, Indy de      
Klap, Youri      
Koelink, Brent      
Laseur, Tees      
Leeuwen, Wesley van      
Loo, Milan van      
Pach, Matthias      
Peters, Ton      
Rooden, Sjoerd van      
Voormolen, Sem      
Vlies, Christiaan van der      
Langras, Martijn      
Biniam Berhe Haile      
        
        
JO17      
        
JO17.1 JO17.2 JO17.3
leider/trainer: Niels Ten Have Onno Pouw Sander Zaal
        
Brink, Dennis Bram de Vos Bloemendal, Bart
Pouw, Collin Thomas Bouwmeester Burgwal, Hidde van de
Schneiders, Jesse Wouter Dudok Coenraad, Thijs
Jager, Rick Giok. de Vries Elst, Stefan van
Hofland, Roan Daan Beijer Kreikamp, Joost
Haian, Adil Miquel Rietveld Pichel, Theo
Margai, Oualid el Lars Koelstra Stam, Julian
Nsingi, Franslijn Ravi Rosenboom Velde, Elbert van de
Veldkamp, Tom Jesper Westeneng Zaal, Jesper
Beune, stan Robert van Burgsteden Arts, Beau
Hamersveld, Niels van Sem Pouw Haan, Pedro de 
Mossink, Joeri MatsTammer Weide, Tommy van der
Riphagen, Quinten Bart Pater Hooijer, Pepijn
ibrahim Christos Melvin Bohus Glaser, Justin
Goes, Leo Kwakman, Bryan Steeg, Rik van de
Gumus, Arslan Prudencia, Jhaniro   
Dalen, Sven van Jesus de, Jordayn   
   Wielzen,Jozua   
        
        
JO17.4 JO17.5 JO17.6
Koen Herder ouders Johan de Werd
Jaap Buskop ouders   
        
Barendse, Mauri Bos, Duco van den Broersma, Guido
Berendse, Michael Burgwal, Jim van de Butzelaar, Dave
Bijl, Yvar van der Buurman, Jelle Dam, Thijs van
Brons, Stijn Dijk, Iwan van Danny Eeden
Buskop, Tom Eeden, Jordy van Heuthorst, Philippe
Herder, Sven Goettsch, Bart Looij, Jurgen
Klaasen, Menno Hempenius, Sven Rezaie, Mohammed
Luitwieler, Lennard Joosen, Luc Slemmermann, Calvin
Megens, Mink Kusairi, Amjad Tigchelaar, Yoris
Schoot, Tycho Mahmoud, Sarhoz Verheijden, Rens
Rommers, Jaap Jordy Lensink Verschure, Kolya
Sauerbier, Leon Ruwin van der Meijden Verschure, Ybor
Blaauw, Steven Joran Schaake Werd, Jarno de
Najib, Weis Joey Steenwijk Zijp, Nick van
   Luc Zwiers Zwol, Ruben van
        
        
JO17.7      
ouders      
ouders      
        
Arts, Niels      
Blackmore, Samuel      
Bosma, Thijs      
Commandeur, Mats      
Drenth, TimJan      
Hof, Boris van 't      
Imhoff, Hendrik van      
Kersloot, Stefan      
Kleine, Douwe de      
Noordkamp, Luuk      
Schuurs, Dimitri      
Verf, Ryan      
Visser, Daan      
Zuyderduin, Rens      
        
        
JO16      
        
JO16.1 JO16.2   
Ouders Paul Bisschops   
Ouders      
        
Robert Burgsteden Liam Bisschops   
Luuk van Dort Mauk Bruggemann   
Bas Geerts Joost Bunt   
Joey Houtveen Hanad Hassuuna   
Niels van Manen Milan Heida   
Thijs den Ouden Heida   
Bart Pater Stijn Hoek   
Marten Raus Floris van der Hout   
Jesper Rous Twan Lensen   
Stef Schepers Sabarz Mahmoud   
Arvid Snijders Cody Rasink   
Miechel Steenbeek Bart Schimmel   
Jens Vrijhoef Romano Verweij   
        
        
JO15      
        
JO 15-1 JO 15-2 JO15-3
Wout van Asselt Vacant Hovenkamp, E.
Sander Arts Vacant Smink, M
Chris Libregts Wim Mattijsen Vacant
        
M. Abdelkhalki J. Boerkamp D. van Asselt
F. Arts M.H. van den Bos M.M. Blackmore
D. van de Burgwal S. Dijkstra T.J. van Burgsteden
I. Elkarti T. Fokker J.F. Drost
Y.F.A. Galmo S.B.G. de Haan S. Feijen
M. Gijsbertsen B. Jongsma M.C. Fontein
H. Kissami T. Kerssies J.R. Horst
B.J.C. Klave A. de Knegt T. Hovenkamp
J. Liebregts S. Mattijsen M.J.H. de Jager
K. Rakhan S.D.K. Muusz C.P. Jorg
A. Schneiders J. Nsingi S. Megens
N.F. Stokkink M. Refsgaard S.J. Plantinga
D.K. Tolboom T.O.R. Schellevis D.F. Smink
J. den Uyl O. Touhami B. Visscher
D.D. Vivie J.J. Voorn R.M.A. de Groot
T. Woranut      
        
        
JO15-4 JO15-5 JO15-6
K.W. Schoen R.Crützen Zwaanswijk,J
R.R. Sittrop    Brinkman, E.
Burgsteden, F.       
        
S.A. Berkenbosch M. Abdulahi Husseyn A.E. Alberts
K.A. de Bruijn B. van Beek J. Brandsen
B. van Burgsteden L.N. Blankenstijn T.W. Brinkman
K.R.E. van Daal S. Crutzen T.B. van Dijk
M. Herder S.P.T. Dijkstra M.T. Jonker
J. Klaui R. van Dorst M. Machtoun
S.R.E. Klijn D.P. Hoekstra T. Romeijn
D.W. Schoen P.W. Houx L. Rous
T.R.D. Sennema V. Jonkers J.S. van de Steeg
D.C.L. Sittrop T.H.B. Rommers D.V. Woerdman
S. Verhoeff N. Rosbergen N.G. Zwaanswijk
N.C.N. Wassenaar T.S. Tapia Escobar W.J. de Vries
B. Wassink D.H.J. Tuinstra B.J.P. Gehlen
S.F. van Zanten R.A. Verwoerd O. Ruitenbeek
B. Ouioun M.G.H. Boterman R.Winkel
   J.J.N.Schutte   
        
        
JO15-7      
M.Klaver      
        
J. de Boer      
R. Hamdaoui      
A.B.J. van der Hout      
A. Osman Ali      
T.H. van Putten      
D. Schalk      
L. Teubler      
F. de Vries      
L.C. van Zwol      
M.J.C. Klaver      
M. van den Breemer      
T.P. Lindemann      
J.Y.F. Looijen      
M.J.Bluel      
K. Jantzen      
        
        
JO14      
        
JO14-1 JO14-2 JO14-3
Zandvoort, M. Rene Snel M. de Beer
Putten, J. van Alexander Bauwens Ouders
Taco Overmaat Vacant Ouders
        
S.L. Beuse V.P. Bauwens D. de Beer
E.V. Borgstijn R. Faid K. Blok
S. van de Bovenkamp S. Feijen D.A.G. Correa
M.J. Byrman R. Kamal J.T.H. Hoogland
J.J. Doornenbal B.H.J. Kiel M. Houtveen
R.H. de Graaf R.G. Koelstra D.P. Klaasse
H.J.J. ten Hoor L. Kosterman T.M. Noordkamp
Y. Jansen J.N.S. Ockerse N.G. Sandbrink
D.J. van Laarschot N. Peters S.G. Scheper
T. Markes D.H. Poot M.H. van Stam
J. den Otter W.A. Reumer S.H. Verweij
S.L. Overmaat O.S. Snel B.B. van Wijk
R.N. van der Spek B. Soer J. van Rooden
P.E.H. van de Water J.L.M. Wessels H.H. de Raaf
J. Zwama R.V. Zweverink   
        
        
JO14-4 JO14-5   
S. Verzuu Ouders   
Ouders Ouders   
Ouders Ouders   
        
J. Alfred J. Alfred   
M. Eharruyen R. Abdulahi Husseyn   
H. Hassuuna M. van Altena   
D.A. Hohmann J.P. de Bruin   
M.A. Kuiphuis T.O. van Dam   
L.I. Meuffels A.E. van Dijk   
M.J. Oostwoud B. de Haan   
T.S. van de Pijpekamp A. Hamilton   
N. Verzuu C.A. Lucas   
G. Woldberg S. Rustenburg   
A.J. Bergfeld C.A.I. Sanders   
M.L. van Keulen R. Stavenuiter   
S. Pot T.P. Lucas   
         
        
        
JO13      
        
JO 13-1 JO 13-2 JO 13-3
Dave Smits Chelsea de Leeuw Sander Kooy
   Edgar Eerden   
        
B.R. Boog C. Aling N.L. Bos
F. Cin P. Bleeker S. Bottenheft
J.G.M. Elbertsen Y. Cin J. Broodman
C.L. Francisco Hernandez M.D. van Dijk J. Heuthorst
R.C. de Jager M. Eerden T. Jeulink
W. Janssen N.G. van 't Hof L.A. Kooy
D. Kleinveld B. Houtveen J.E. Ladavid
G. van Leijenhorst G.T.H. van Hunnik R.R. Nagtegaal
J.T. Odijk B.M. Jochemsen R.F. Oostrum
E. den Otter M.J. Lemstra J.L.M. van Pijkeren
K. van Rheenen F. Meijer T.L. Riemens
D. van Selm J. Ruitenbeek J. Statia
S. Sihombing T.C. Snijders J. Sytema
K.J. Tummers J. van Veldhuizen L.S. Zweverink
C. Walet J. Zaal J.C.A. Bosman
        
        
        
JO 13-4 JO 13-5   
Erwin de Vries (tijdelijk) Remco Vrolijk   
        
K. van Dommelen T.H. Bosma   
B.W. Herder T.P. Dammer   
Y. Hilhorst J. Hofmeijer   
M.F. Houx N.M. Hoogervorst   
N.S. Koster D.A. Oskam   
B. Maco A.B. van der Ploeg   
B.M. Minneboo G.J. de Raaf   
T.G.M. Mulder T. Stomp   
J. Panjwani M.R.W. Tigchelaar   
B. Staats T.R. Vlug   
G.D.H. Timmerman J. Vrolijk   
S.J. de Vries S. van Altena   
J.B. de Werd      
M.L. van Zijp      
Y. Zinger      
        
        
        
JO12      
        
JO 12-1 JO 12-2 JO 12-3
Zinho Sielhorst    Thijs Degenhart
      Salvatore Guariento
      Menno Sonneveld
      Eddy van Dijk
        
M.M. Amersfoort R.M. Achterberg G. Arreman
F.L. Boerhof M. Brinkman P. de Beer
M. van den Brom R.M. de Bruin P. Borghardt
I. Brouwer N.T. Darwinkel F. Boutabouzi
S. Cherif Z. Elmakadmi E. Dadojan
S.W.L. Doornenbal C.K. Esseboom R.N. van Dijk
W. Eelman L. Fofana T. van Dijk
M.C.P. van den Enden T. Graf K. Elbeltagi
M.J. Horst L.W. Koemans C.K. Esseboom
C.J. Jansen K.H.K. Lindemulder M.H.A. Haalboom
S.J.G. Kok L. Mazenier M.A. van der Hout
N. Lafforest P.R. den Otter T.T. Sonneveld
F.R. Lindemann L. Rous T.L. Tuinstra
A. Tekle S.F. Sandbrink J.C.C. van der Velden
S. Verschoor    K. Verhoeff
      G.B.M. van de Water
        
JO 12-4      
Cyril Phoa      
        
N. Belkheir      
V. Brons      
Z. Elmakadmi      
R. de Jager      
A. Osman Ali      
V.E.C. Phoa      
B. Poppes      
S. Porrio      
R.F. van Putten      
A. van der Scheer      
D. Scherpenzeel      
S. van Uffelen      
L.D. Verhoeven      
M. Willems      
L.S. Zwartjes      
S.L. Vergouwen      
M.Essanoussi      
        
        
        
JO11      
        
JO11.1 JO11.2 JO11.3
T. van Dijken Koen van de Klashorst Luuk Vree
C. Schepers    Roland Moed
K.Klaverstijn      
        
Stefen Brookman Jesse Schimmel Ryan Vree
Luuk Mathijsen Kay Arts Jaëll Mayaut
Mike Jager Hidde Quadvlieg Finn van den Heetcamp
Floris Pater Jairo Rolleman Jorik Moed
Teun Dijk, van Xander Dam, van Niels Jansink
Salah Margai, el Thijs Beuse Siedo Van den Berg
Sem Kruijff, de Alec de graaf Daan Evers 
Pim Riemens Noah Assman Stijn Logt
Fender Wijk, van Jan Van Renswoude Adam El Zahiri
Kars Kerssies Julian Maco Fabian Bolt
Velayno Boelijn Job Vat   
        
        
JO11.4 JO11.5 JO11.6
n.n.b. Peter Sennema Johan Schreuder
n.n.b.    Gerard van Essen
        
Jimmy Berghuis Emiel van Druten Ties van Kampen
kevin van Ginneken Luke Slingerland Oscar Schreuder
Lars Nagtegaal  Joël Eijlders Nathan van Essen
Sven de Boer Chano van Kampen Tijs van Eijden
Jelle de Kruijff Ryan Marantika Kjell Kuiper
Thomas Treurniet Wessel Sennema Naud Stiel
Stijn  Stork Jerrel Kruijning Ide Noom
Bjorn Toornvliet Jayden Valkenhoef Wopke van der Poel
Stan Houtveen Marijn Zonneveld Noah Schaafsma
   Jelte Verhoeven   
        
        
JO11.7      
n.n.b.      
n.n.b.      
        
Jiaqi Shao      
Niels  Greving      
Levi de Bruin      
Wessel De Roos      
Hugo Palestein Helderman      
Vinn van de Hengel      
Ramses Hochsteger      
Demir Ulvihanoglu      
Boudewijn Muller      
        
        
JO10      
        
JO10.1 JO10.2 JO10.3
Ethan van Zwol Thijs Staubach Alex Vendeville
   Zowi Wanrooij   
        
Jesse Leutscher Jop Verschoor Kyan Geurtsen
Jelle Gerrits Remco Darwinkel Anass Azzaher
Bart Tolboom Mael Faveaux Ben Van Egten
Papys Nsingy Finn Heemskerk Luuk Frankena
Ward Jansen Finn Peters Koen Van Ginneken
Finn Tammer Yassin Nibou Armel Hendriks
Milo Bossers Thijmen Bosch Joachim Verweij
Enzo  Silas Wijngaarden Dewi Vendeville
Ruben  Dylan Hillebrandt Roan Bentvelsen
      Hugo Went
        
        
JO10.4 JO10.5 JO10.6
Allewijnse Cyril Phoa Roy Vermeulen
Melien Houx Steffen Chang   
   Wouter Hemink   
        
Hugo Alewijnse Kalle Chang Indy Van de Bunt
Azzaoui Luuk Geffen Jaro Deiman
Sam Van Hensbergen Phoa Immanuel Lex Jansma
Stijn Van de Hoef Dian Rittersma Sander De Groot
Maarten Houx Lara Bouyglafin Tim Tolboom
Kai Snijder Fijren Heemink Joris Vermeuelen
Isa Dijk Jurre Kooi Kian Schouten
Lucas Loosen Nathan Oosterom Lucas Smal
      Ruben Vergouwen
        
        
JO10.7      
Joost Bentveldsen      
Pascal Borgstijn      
        
Niek Niek Douma      
Lucas Loosen      
Luc Buis      
Tijn Van der Meer      
Abderrahim Saksak      
Mick Borgstijn      
Marien De Jong      
Sem Stavorinus      
Luuk Baaijens      
        
        
JO9      
        
O9-1 O9-2 O9-3
Trainer: Peter Gaanderse Trainer: Sander van Eede Trainer: Olaf Reijerse
         
Badr Yaacoubi Gijs Tammer  Dennis van Druten
Brett Veenendaal Miquel Fransisco Hernandez Merijn Hofmeijer
Casper Welmers Olivier van Splunter Naoufal Arbaj
Floris Tammer Quinn van Eeden Roy Gerritsen (k)
Jesse Veenma Robin Vink Sam van Leest
Lucas Velthuijsen Ruben Witteveen Sem van Oosten
Nout Leutscher Sem van Roomen Soufian Faid
Teun van Hunnik Stijn Westerhof Dylan van 't Hoenderdaal
        
        
O9-4  O9-5 O9-6
Trainer / leider Trainer / leider Trainer / leider
Bart Plasmeijer Marco Willemsen  Vacant ouder
Erik van Hoolt Richard Holster    
       
Faissal Yatim   Cris Marantika Thomas Edewaard
Mik Oosterveen Milo Tsui Tycho Kaptein
Sem Hoolt Julian Willemsen Hidde Roest
Imri de Rijk Daniel Besseling Jochem Dijkslag
Elano Schneider Bram Blankestijn Finn Speckman
Lasse Korenberg Gilliano Stan  Kempers
Stenley Frederica Stijn de Ruig Nick Dresselaerts
Floris ter Rahe Joe Kooy Amine Asba 
        
        
O9-7 O9-8 O9-9
Mayo van der Hall
Trainer / leider Trainer / leider
Vacant ouder Olaf Reijerse Vacant ouder
        
Ruben Ruitenberg Bas Reijerse Sepke van der Poel
Marijn Smal Thijs Evers Rayan Belkheir
Lex van der Hall Sven van Spellen Chris van de Eijnden
Maxime Kersch Luuk Dekker Yosri El-Amry
Amir Sherzad  Marc van der Berg Zaid Shahein
Chafiq Hammouche Joshua van Kooij Lars Edewaard
Zahir Yatim Kjell van der Veen   
Abel  Veening      
        
        
JO8      
        
J08.1 J08.2 J08.3
Trainer: Maarten van Dijk Trainer / leider Trainer / Leider
Leider: Gerian Schreuder Victor Kwant Arjen van de Belt
   Bert Lindemuller Fred Ekdom
   Mark Roos Niels Spierenburg
        
Youri Besseling Marwan Asba Wouter v.d. Belt
Ruben Bosch Nicolas van Bekkum Rayaan Didouch
Erik  Danielson Mikey Brouwer Thom Ekdom
Ian Floor Finn Kwant Melvin Hambarchian
Mees Jessurun Thijn Lindenmulder Mink  de Jong
Pim Koenraads Tijme Roos Thijmen Pouw
Luca van Pijkeren Mats Snijders Kevin Smal
Milan Schreuder Niek Tummers Sven Spierenburg
        
        
J08.4    J08.6
Trainer / Leider J08.5 Trainer / leider
Roald Keus  Trainer / Leider Marcel en Lucas Kosterman
Patrick de Bourgraaf Harm Wassink Matthijs en Josine Hellenthal
        
Leon de Bourgraaf Ivar Baas Tibbe van Damme
Stijn v.d. Bunt Max v.d. Brink Ruben Bouwheer
Daan Huijgens Pim Gellecum Ayden ten Cate
Lasse Keus Jasper Keur Mick van Dijk
Gijs  Moed Mats Kooi Manuel Hellenthal
Thomas Ruitenberg Hugo Ruijs Milan Kosterman
Sem Teinekes Jasper van Tongeren
Tim Osnabrugge
Joris Verweij
Hidde Wassink
Ruben  de Snoo
        
  
  
  
J08.7 J08.8   
Trainer / leider Trainer / leider
Vacant ouder Vacant ouder
    
Bart Floor Liam Fleer   
Luuc van Gent Levi v.d. Kolk   
Bram van Harten Milo Tuithof   
Daan Kruijmer David van den Eijnden   
Bo van Leuveren Julian Hengeveld   
Luuk Uil Binck van den Berg   
Tobias Verweij Boris Ruitenburg   
Senna Woordes Niek van Egten   
        
        
MEISJES      
        
MO17-1 MO17-2 MO17-3
Trainer: Bart Visser Trainer/leider: Carlo v. Maanen Trainer: Willem Bakker
Leider: Mandy Wissink    Leider: vacant ouder
        
Anouk Wissink Esra Pas Gwenn Wildeman
Lianne v. Beek Noëlle Schuurman Danniek Hol
Meike Janssen Bo v.d. Lagemaat Dionne Wendel
Anouk Wiersma Sanne Weyn Manoe v.d. Tweel
Ryanne Trumphie  Kim Blom Lana Smink
Micky Hamoen Elise v. Ammers Moniek v. Dort
Bo Kooij Madelief Bosmans Swaantsje Bakker
Loïs Hosé Marit Bakker Maudi Stoové
Deley Jonker Kelsey v. Mastrigt Ellis Herder
Celest v. Maanen Emma Jansen Eva Streefkerk
Sanne Dijkstra Jamie Slingerland Rebecca Diermen
Femke Sakko Loïs v.d. Ploeg Puck Picavet
Dewi Ebell Nina Klap Faye Pouw
Lisanne Heeneman Jasmien Verkroost Manou Nieuwenhuijzen
   Yasmijn Oosterhof   
        
        
MO15-1 MO15-2 MO15-3
Trainer/leider: Chris Swinkels Trainer: Andrew de Ruiter Trainer: Sana Kamal
Trainer/leider: Marc Boog Trainer: Marleen de Visser Coach: vacant ouder
   Leider: Eric Nieuwmans Leider: Nicole Steenwijk
      
Donna Swinkels Renske v. Dalen Roos Noorman
Bella Heuthorst Marit v. Dalen Sarah Kheder
Britt Kleefman Norah Nieuwmans Serena Felies
Benthe Mensinga Myrthe Luitwieler Iris Bröker
Femke Herder Eva Loosschilder Sidney Steenwijk
Lina Meijer Ilse v.d. Bogert
Jade Hofsteenge
Kirsten de Pater Charlotte Wildeman Emma Imhoff
Charinda Elbertsen Milou Surie Tess Boehlé
Demi Verf Chassity v. Ham Almendra Antonisse
Isa Boog Jana de Visser Zoë v.d. Pol
Jael Rittersma Tess v.d. Hengel Dilan Kaya
Luz Kuyenhoven Maxine v.d. Helm Hanae el Amry
Martine Buijs Nikki Boerhof Sana Boutabouzi
Anne v. Rooij Delana Pouw Vera Baas
      Raisa Blauw
        
        
MO13-1 MO13-2   
Trainer/leider: Maurice Pouw Trainer: Anouk Wissink   
Trainer/leider: Martijn Zwama Trainer: Laura Tolboom   
   Trainer: Imane Arbaj   
   Leider: Maureen Goudriaan   
        
Kim Mobach Senna Raus   
Audrey de Pater Carlijn Goudriaan   
Lina Bouyglafin Mette Chang   
Estelle Pouw Emma v.d. Brink   
Renate Koekoek Dina Arbaj   
Pien Peters Nikita Blackmore   
Sara Stefanska Nienke Besseling   
Daniëlle Ruiter Noor el Amry   
Suze Kerssies Suzanne v. Baalen   
Bente Louwerse Elise Lerouge   
Nafisa Abdullahi Husein Deborah v. Zwol   
Fleur Zwama Lisa v. Dam   
Sophie Weyn      
Iris Kalk      
        
        
MO11-1 MO11-2   
Trainer: Mai Stokkink Trainer: vacant ouder   
Trainer/leider: Richard Wijntjes Leider: vacant ouder   
        
Sura Hamdaoui Dewi Vendeville   
Isabella Borgstijn Isa Dijk   
Emma Wijntjes Dian Rittersma   
Evelien Besseling Lara Bouyglafin   
Milou v.d. Lagemaat      
Romy Mathevet-Goedhart Tijdelijk ingedeeld bij jongensteams   
Sarah de Rijk totdat er genoeg meisjes zijn voor MO11-2.   
Chanelle v. Asselt      
Esra Ozcelik      
Emma Blankenstijn